Programa

Paverskime Jūsų šventę nepamirštama! Mes siūlome kelias skirtingas švenčių programas, kurios neabejotinai patiks vaikams.
Esant poreikiui, galime sukurti ir pritaikyti unikalią programą pagal Jūsų vaiko pomėgius.

LAISVO STILIAUS PROGRAMA

Jūsų šventės vietoje lankysis pasirinktas personažas, kuris su vaikais turiningai praleis laiką žaisdamas žaidimus – margins jų veidukus specialiais dažais, lankstys balionus, leis muilo burbulus, mokys šokti ir šėlti.

Minimali programos trukmė – 1 val.

GIMTADIENIO SVEIKINIMAS

Net jeigu švenčiate mažame šeimos ratelyje, vis tiek galite nustebinti jubiliatą jo mylimo personažo apsilankymu namuose. Susipažinsime, pasveikinsime, kartu nusifotografuosime, padėsime sugalvoti gimtadienio norą ir užpūsti žvakutes ant torto!

Minimali programos trukmė – 0,5 val.

ŠVENTĖ MAŽIAUSIEMS

2-3 m. vaikams skirta šventinė programa – muilo burbulai, piešimas rankomis, mini žaidimai ir šokiai su Jūsų pasirinktu personažu! Nedrąsiausių vaikučių tėveliams rekomenduojame įsitraukti į šventės pramogas kartu su savo vaikais.

Minimali programos trukmė – 1 val.

VAKARĖLIS SU TREČIADIENE

Kartu su visų pamėgta Trečiadiene (Wednesday) šoksime jos mėgstamą šokį, žaisim vakarėlio temai pritaikytus žaidimus, puošim plaukus tamsiais blizgučiais ir užsiimsime kitomis smagiomis veiklomis!

Minimali programos trukmė – 1 val.

PIRATŲ GIMTADIENIS

Kartu su mūsų linksmaisiais piratais pasinersite į lobio paieškas. Keliaudami po įvairias salas šoksite, mokysitės piratų dainų, siųsite laišką butelyje bei padėsite įveikti pakeliui užklupusius iššūkius, kurie nuves prie kelionės tikslo – paslėpto piratų lobio! Arrrr!

Minimali programos trukmė – 1,5 val.

BARBĖS PROGRAMA

Programa su madingiausia praėjusios vasaros mergina Barbe! Daug rožinės spalvos, balionai, plaukų dažai, mergaitiškas makiažas, blizgios tatuiruotės, šventės tematikai pritaikyti žaidimai ir rožinė cukraus vata!

Minimali programos trukmė – 2 val.

HYPER AKTYVUS LINKSMADIENIS

Jūsų pasirinktas personažas pasirūpins, kad nei vienas šventės dalyvis neliūdėtų ir nesėdėtų vietoje! Smagiausi ir įvairiausi sportiniai žaidimai, estafetės, virvės traukimas, šuoliai maišuose, diskoteka ir kitos pramogos. Tokia aktyvi šventė suteiks ne tik begalę džiaugsmo, bet ir ilgam išliks atmintyje!

Minimali programos trukmė – 1 val.

PRINCESIŲ GIMTADIENIS

Šventė skirta mažosioms damoms, svajojančioms tapti princesėmis. Dažysime plaukus rožiniais bei violetiniais blizgučiais, puošimės ryškiomis, laikinomis tatuiruotėmis, mokysimės princesių šokio, lankstysime balionus, įšventinsime jubiliatę į princeses.
 

Minimali programos trukmė – 1 val.

BURBULŲ FIESTA

Muilo burbulai visur! Nuo mažų iki labai didelių muilo burbulų! Šventės akcentas – uždarymas muilo burbulo viduje. Įprastai šią šventinę programą organizuojame lauke esant tinkamoms oro sąlygoms.

Minimali programos trukmė – 1 val.

GROŽIO SALONAS

Jeigu gimtadienį švenčia mergaitiškas kolektyvas, net neabejokite – jos tikrai apsidžiaugs apsilankiusios mūsų grožio salone. Manikiūras, pedikiūras, padažyti nagučiai bei blizgučiai! Į jūsų šventę atvyks grožio specialistė panelė Di, kuri ne tik sukurs nepamirštamą šventę, bet ir pačius namus pavers į tikriausią grožio saloną!

Minimali programos trukmė – 1,5 val.

PROTO VIKTORINA

Vyresniems (nuo 10 m.) vaikams skirta programa su renginio vedėju. Pasaulis kupinas neįtikėtinų dalykų, tad patikrinkime, kaip gerai juos žinote ir ką apie juos girdėjote. Dalyvaudami mūsų viktorinoje pasijusite lyg televizijos protų žaidime, pasisemsite smagių emocijų, sužinosite naujų faktų. Protmūšius rengiame ir suaugusiems!

Programos trukmė – 2 val.

Papildomai siūlome

Antras animatorius
Unikali, Jums sukurta šventės programa ir žaidimai
Viktorinos ir protą lavinančios užduotys
Protmūšiai suaugusiems
Šventinis tortas pagal užsakymą
Įvairių formų saldainių pinjatos
Dideli muilo burbulai
Ledų ir sulčių kokteilių baras su profesionaliu barmenu
Heliu pripildyti balionai
Spraginti kukurūzai, gaminami vietoje *
Saldi cukraus vata, gaminama vietoje *
Šventės fotografavimas/filmavimas

* Užsisakant bent dviejų valandų programą – spragėsius ir cukraus vatą pridėsime nemokamai!

1 valandos kaina – nuo 80€

Kiekvienas užsakymas yra unikalus, tad ir kaina gali kisti priklausomai nuo Jūsų poreikių, papildomų šventės atributų, animatorių kiekio ir kitų aspektų. Susisiekite jau dabar, papasakokite, kokie yra jūsų lūkesčiai, o mes Jums pateiksime pasiūlymą ir galimus sprendimus!

Į šventes Vilniaus miesto ribose atvykstame nemokamai. Vilniaus rajone skaičiuojamas papildomas atvykimo mokestis – 3€/10km.

MOBILUS BARAS ŠVENTĖS VIETOJE

VAISIŲ IR LEDŲ KOKTEILIAI

Prieš aktyvius šventės žaidimus reikia pasikrauti energijos, o po jų – atsigaivinti! Mobilus baras ir profesionalus barmenas pasirūpins ne tik gaiviais ir gardžiais, tačiau tuo pačiu įstabiai atrodančiais nealkoholiniais kokteiliais. Jie gaminami šventės vietoje iš sulčių, vaisvandenių, vaisių, daržovių, ledų, pieno, plaktos grietinėlės, saldumynų ir kitų ingridientų.

Į šventės vietą profesionalus barmenas atvyksta ne tik su visa reikiama įranga bei pačiu kilnojamu baru, tačiau atsiveža ir visus reikiamus ingridientus. Šventės kulminacijai galime pasiūlyti gaiviųjų gėrimų piramidę.

Kai tik tave pamačiau, iš karto supratau, kad mūsų laukia nuotykiai.

Alan Alexander Milne
„Mikė Pūkuotukas“
Animatoriai, personažai, vaikų šventės